Poznaj nas

Historia firmy Gumo-Plast


Przedsiębiorstwo GUMO-PLAST jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych dla budownictwa. Nasze przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność 01 grudnia 1991 r. Od 14 grudnia 2001 r przekształcone zostało w Spółkę Jawną.

30 czerwca 2017 r przedsiębiorstwo weszło w fazę poważnej transformacji, zmianie uległy władzę spółki jednak zachowała ona w dalszym ciągu swój rodzinny charakter.

Nadrzędnym celem przedsiębiorstwa GUMO-PLAST jest wdrażanie wysokich standardów produkcyjnych dzięki czemu nasze produkty zapewniają najwyższą jakość. Cieszymy się długoletnią i satysfakcjonującą współpracą zarówno z naszymi odbiorcami jak i dostawcami, jest to możliwe dzięki przestrzeganiu zasad etyki zawodowej i tworzeniu wiarygodnego wizerunku naszego przedsiębiorstwa.


Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dbając o terminowość dostaw produktów najwyższej jakości. Dostrzegamy i eliminujemy wszelkie niedoskonałości w funkcjonowaniu naszego przedsiębiorstwa w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta.

Większość wypracowanych środków inwestujemy w ciągły rozwój naszych linii produkcyjnych, celem zwiększenia efektywności procesu produkcyjnego i wprowadzeniu na rynek nowego asortymentu. Dbamy o ciągły rozwój naszej kadry pracowniczej którą stanowią osoby wyjątkowe i zaangażowane w rozwój naszego przedsiębiorstwa. To jeden z najcenniejszych zasobów naszego przedsiębiorstwa.

Przywiązujemy szczególną uwagę do ekologii procesów produkcyjnych mając na uwadze najwyższe dobro otaczającego nas środowiska naturalnego, które w naszym rejonie jest szczególnie piękne , ponieważ mieścimy się w rejonie obszaru Doliny Baryczy 2000. Realizując konsekwentnie postawione sobie zadania nasze przedsiębiorstwo znajduje się wśród wiodących producentów tej branży.

 

Nadrzędnym celem firmy GUMO-PLAST jest zapewnienie najwyższej jakości produkowanych wyrobów, w tym celu postawiliśmy przed sobą następujące zadania do realizacji:

  • wytwarzanie produktów o najwyższej jakości spełniających wymagania naszych klientów
  • dostrzeganie i eliminowanie wszelkich niedoskonałości w funkcjonowaniu firmy, w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta
  • dążenie do osiągnięcia najwyższego poziomu technologicznego poprzez ciągły rozwój
  • przestrzeganie zasad etyki zawodowej i tworzenie wizerunku solidnej firmy cieszącej się zaufaniem klientów i własnych pracowników
  • wprowadzanie corocznie na rynek nowych wyrobów

Oferta

W razie pytań zadzwoń
+48 62 73-93-431